Jak tanim kosztem zorganizować urodziny lub imieniny?

Jak tanim kosztem zorganizować urodziny lub imieniny?

Każdemu z nas może się zdarzyć, że podczas planowania z wyprzedzeniem imprezy nie narzekaliśmy na gotówkę. Nieoczekiwane wydatki pochłonęły jednak sporo pieniędzy, a tym samym nie możemy już pozwolić sobie już na taką uroczystość, jaką planowaliśmy. Co więc zrobić, jeśli nie chcemy, rezygnować z zaproszenia gości a budżet nie pozwala szaleć? Organizacja przyjęcia tanim kosztem to nie lada wyzwanie, nie każda osoba jest w stanie poradzić sobie z tym, aby przygotować super przyjęcie z nie wielkim nakładem finansowym.

Oczywiście, że istnieje możliwość, aby twoje przyjęcie utkwiło w pamięci każdej zaproszonej osoby. Wystarczy, że dokładnie przemyślisz każdy krok. Zrób listę zakupów i przeanalizuj dokładnie jaki zakup pozwoli Ci na urozmaicenie menu. Przy planowaniu menu pamiętaj o kilku istotnych sprawach:

ZUPA

Nie zastanawiaj się długo nad jej wyborem. Rosół będzie idealną zupą, prócz tego, że ta zupa jest lubiana przez wszystkich, to dzięki jej przygotowaniu zyskasz gotowane warzywa, które możesz wykorzystać do sałatki jarzynowej.

DRUGIE DANIE

Tutaj idealnym wyborem będą kopytka, mięso duszone i sałatka warzywna. Same warzywa nie są drogie, a można wyczarować z nich przepyszne cuda.

PRZYSTAWKI

Wybierz takie przystawki, które będą smakowały każdemu. Kup jajka, które wykorzystasz do sałatki jarzynowej, a jednocześnie przygotujesz z nich jajka w majonezie. Zastanów, się nad wykorzystaniem buraków do carpaccio jest to tania a pyszna przekąska. Wyśmienitą przystawką będą również parówki w cieście francuskim, mini burgery oraz kanapeczki.

Drogą do osiągnięcia sukcesu będą, przemyślane zakupy dzięki nim zyskasz wyjątkową imprezę.

Jak będzie wyglądał rynek eventów po pandemii?

Leave a Reply