CYBERSEC PL 2016

Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC PL to krajowa odsłona europejskiej edycji CYBERSEC. Wydarzenie ma charakter cykliczny i poświęcone jest strategicznym aspektom narodowego cyberbezpieczeństwa Polski.

Podobnie jak w europejskiej edycji konferencji, Everest360 przejął główną funkcję organizacyjną. Poza zapleczem technicznym i brandingowym, zadbaliśmy o scenografię, materiały promocyjne i audiowizualne oraz logistykę wydarzenia. Zapewniliśmy także catering oraz personel kompleksowo obsługujący wydarzenie na PGE Narodowym w Warszawie.

W ramach całościowej obsługi PR konferencji, zaprosiliśmy na wydarzenie dziennikarzy wiodących ogólnopolskich mediów, a także licznych przedstawicieli mediów branżowych. Byliśmy odpowiedzialni za stworzenie strategii komunikacji zewnętrznej, a także bieżącą obsługę PR wydarzenia. Do naszych zadań należało m.in. pozyskanie patronów medialnych, przygotowywanie informacji prasowych, materiałów promocyjnych, nagranie wywiadów z prelegentami konferencji, czy obsługa mediów społecznościowych. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w polskich mediach tradycyjnych i w Internecie. W efekcie naszych działań, informacje na temat CYBERSEC PL pojawiły się m.in. w wydaniu głównym Wiadomości TVP, a także w licznych depeszach PAP i audycjach Polskiego Radia.

Klient:

Kategoria: