CYBERSEC 2015

Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC to coroczna konferencja public policy poświęcona strategicznym aspektom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Pierwsza edycja forum, która odbyła się we wrześniu 2015 r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, zgromadziła ponad 400 uczestników z 20 krajów Europy i Stanów Zjednoczonych. Wydarzenie to jest pierwszym tego typu eventem w Polsce i jednym z nielicznych na starym kontynencie. CYBERSEC stanowi platformę współpracy oraz wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy decydentami politycznymi, przedstawicielami środowisk eksperckich, organizacji międzynarodowych, światowych liderów sektora prywatnego.

Podczas pierwszej odsłony forum, nasza firma realizowała kompleksową obsługę eventową, reklamową i PR-ową konferencji. Organizacja konferencji z naszej strony polegała na zapewnieniu przestrzeni konferencyjnej, cateringu, techniki, zaprojektowaniu i wykonaniu scenografii, brandingu oraz materiałów konferencyjnych, a także przygotowaniu wszelkich materiałów graficznych i audiowizualnych.

Z zakresu PR byliśmy odpowiedzialni m.in. za relacje z mediami, obsługę mediów społecznościowych i doradztwo PR. Dzięki naszym działaniom, CYBERSEC zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie Concise Courses jako jedna z pięciu najważniejszych konferencji o cyberbezpieczeństwie w Europie.

Klient:

Kategoria: